კონფიდენციალურობის პოლიტიკა
ბოლო განახლება: თებერვალი 2026
შპს თბილისის მშრალი პორტი ("TDP", "ჩვენ") ვალდებულია დაიცვას თქვენი კონფიდენციალურობა. ეს პოლიტიკა განმარტავს, თუ როგორ ვაგროვებთ, ვიყენებთ და ვიცავთ თქვენს პერსონალურ ინფორმაციას ჩვენი ლოგისტიკური პლატფორმის გამოყენებისას.
1. ინფორმაცია, რომელსაც ვაგროვებთ
ჩვენ ვაგროვებთ ინფორმაციას, რომელსაც თქვენ წარმოგვიდგენთ ანგარიშის რეგისტრაციის, გადაზიდვის მოთხოვნის გაგზავნის ან ჩვენთან დაკავშირებისას. ეს მოიცავს თქვენს სახელს, ელფოსტას, ტელეფონის ნომერს, კომპანიის მონაცემებს და გადაზიდვის ინფორმაციას. ასევე ავტომატურად ვაგროვებთ ტექნიკურ მონაცემებს, როგორიცაა IP მისამართი, ბრაუზერის ტიპი და გამოყენების ანალიტიკა.
2. როგორ ვიყენებთ თქვენს ინფორმაციას
თქვენს ინფორმაციას ვიყენებთ ლოგისტიკური მომსახურების მისაწოდებლად და გასაუმჯობესებლად, გადაზიდვის მოთხოვნების დასამუშავებლად, სტატუსის შეტყობინებების გასაგზავნად, ინვოისების შესაქმნელად, ანგარიშთან დაკავშირებული მნიშვნელოვანი განახლებების კომუნიკაციისთვის და კანონმდებლობის შესასრულებლად. ჩვენ არ ვყიდით თქვენს პერსონალურ მონაცემებს მესამე პირებზე.
3. ინფორმაციის გაზიარება
შეიძლება გავაზიაროთ თქვენი ინფორმაცია საბაჟო ორგანოებთან და მარეგულირებელ ორგანიზაციებთან საქართველოს კანონმდებლობის შესაბამისად, გადახდის პროცესორებთან ტრანზაქციების დასამუშავებლად და მომსახურების პროვაიდერებთან, რომლებიც ეხმარებიან პლატფორმის ფუნქციონირებაში. ყველა მესამე მხარე ვალდებულია კონფიდენციალურობის ხელშეკრულებებით.
4. მონაცემთა უსაფრთხოება
ვიყენებთ ინდუსტრიის სტანდარტის უსაფრთხოების ზომებს თქვენი მონაცემების დასაცავად, მათ შორის ტრანზიტში და მოსვენების მდგომარეობაში დაშიფვრას, წვდომის კონტროლს და რეგულარულ უსაფრთხოების აუდიტებს.
5. თქვენი უფლებები
საქართველოს მონაცემთა დაცვის კანონმდებლობის შესაბამისად, თქვენ გაქვთ უფლება წვდეთ, შეასწოროთ ან წაშალოთ თქვენი პერსონალური მონაცემები. ასევე შეგიძლიათ მოითხოვოთ მონაცემების ასლი ან შეზღუდოთ მათი დამუშავება.
6. დაგვიკავშირდით
კონფიდენციალურობასთან დაკავშირებული შეკითხვებისთვის, გთხოვთ დაუკავშირდეთ შპს თბილისის მშრალ პორტს იურიდიულ მისამართზე თბილისში, საქართველო.